logo_q_dlouhe_barva.jpg

Jak to všechno začalo

Naše firma byla založena již v roce 1990 v prostorách, ve kterých v meziválečném období provozoval náš dědeček pan Josef Svárovský autodopravu.On i jeho otec Rudolf jsou na úvodní fotografii, použité z rodiného alba rodu Svárovských. Autoservis Svárovský byl první soukromý autoservis v Pelhřimově.Od začátku fungujeme jako rodinný podnik. V roce 1991 jsme začali úzce spolupracovat s firmou BOSCH a postupně získávali zkušenosti s opravami a diagnostikováním závad vstřikovacích systémů benzínových motorů. V roce 2001 jsme rozšířili naší firmu o prodejnu autodílů a doplňků. Postupem času se nám podařilo díky moderním přístrojům a letitým zkušenostem v oboru autooprávárenství zkvalitnit naše služby natolik, aby jsme se v roce 2010 dostali do servisní sítě Q-servisů (Quality Service) Nyní můžeme našim zákazníkům nabídnout vše, co nabízí moderní firma s názvem AUTOSLUŽBY.

Závěrem možná jenom zmínka o historii rodu Svárovských-podle známého spisovatele Karla Jaromíra Erbena je příjmení Svárovský odvozeno od staroslovanského boha Svaroha, nejvyššího boha pohanských Slovanů a vládce nebes. Zástupci tohoto šlechtického rodu byli přítomni u korunovace českých králů a zastávali zde funkci klíčníků čili strážců vrat.

V současné době je toto jméno proslaveno díky firmě Swarovski-šperky. Pan Daniel Swarovski, který firmu na sklonku 19.století založil pocházel ze severních čech z oblasti, kde je toto jméno nejčetnější a odkud pocházejí i naši předci.

Josef Svárovský ml.

 

 

 

ZNAK RODU SVÁROVSKÝCH

historie mého rodu

               Závěrem bych Vám rád ukázal pár výtvorů mého otce, který stále něco v dílně vymýšlí :

 

 

 

 

Auto Svárovský-autodíly-velkoobchod-maloobchod-autoservis-autoboxy-malování obrazů-Pelhřimov-Pelhřimovsko

        

      HLEDÁME        

     AUTOMECHANIKA

  - požadujeme výuční list

  - manuální zručnost

      info na tel.603528209

 

-------------------------------------

        PRODÁM:

            tříkolku   

     poháněnou vrtulí

   ( vozidlo pro zábavu )

        cena :  15000,-

    DSCN1761.JPG

 

   AUTOSLUŽBY SVÁROVSKÝ

Nádražní 897, 393 01 Pelhřimov

              Tel.: 565 322 169

          www.autosvarovsky.cz

svarovsky_logo.jpg

svarovsky_bottom.png